Müükapartment
2-room apartment in Civrieux
155 000 €
3163 €/m²
2
Toad kokku
49 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
24 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
13 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
5 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
13 kmPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
6 kmVeterinaaria
4 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
10 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.