Müükapartment
4-room apartment in Uzès
380 000 €
2483 €/m²
4
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
153.07 m²
Elamispind
11342 m²
Krunt
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: properstar.fr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
17 kmLennujaam
60 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmKeskkool
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
27 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond