Müükapartment
2-room apartment in Talmont-Saint-Hilaire
129 500 €
4317 €/m²
2
Toad kokku
30 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
13 kmLennujaam
44 kmHaridus
Lasteaed
10 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
14 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.