Müükapartment
3-room apartment in Villefranche-sur-Mer
1 085 000 €
17 469 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
62.11 m²
Elamispind
Ehitusaasta1975
OmandTäis
Korrus0 / 5
Lisaomadused
Bassein
Terrass
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Energiatõhusus
Energiaklass
126 kWh/m²/yrC
Class C — 126 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
19 kg CO²/m²/yrC
Class C — 19 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3,0 kmVeterinaaria