Müükapartment
3-room apartment in ALFORTVILLE
229 000 €
4580 €/m²
ALFORTVILLE, 94140
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
50 m²
Elamispind
Ehitusaasta1970
OmandTäis
Korrus2 / 5
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bienici.com
Asukoht
ALFORTVILLE, 94140
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
800 m12 minMetroopeatus
1,7 km27 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
700 m12 minAlgkool
700 m10 minKeskkool
200 m4 minÜlikool
1,6 km25 minRaamatukogu
1,1 km17 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
200 m4 minRestoran
200 m4 minKaubanduskeskus
5 km12 minPank
300 m5 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
300 m5 minHaigla
1,9 km29 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
3 km9 minKeskkond
Raudtee
400 m6 minPhoto Tour

living room

kitchen

kitchen

bedroom

bathroom

bedroom
3-toaline korter asukohas ALFORTVILLE
229 000 €
4580 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Morgane TALLON
SAFTI
Viide: 1650215
Asukoht
ALFORTVILLE, 94140
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.