Müükapartment
Apartment in Dossenheim-Sur-Zinsel
449 000 €
1538 €/m²
292 m²
Elamispind
1000 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
33 kmHaridus
Lasteaed
8 kmAlgkool
LähedalKeskkool
6 kmÜlikool
28 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
7 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
7 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
21 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee