Müükapartment
6-room apartment in Paris 17ème
1 590 000 €
11 119 €/m²
6
Toad kokku
4
Magamistoad
1
Vannitoad
143 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ehitusaasta1910
OmandTäis
Korrus1 / 7
Lisaomadused
Kamin
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: bellesdemeures.com
Energiatõhusus
Energiaklass
350 kWh/m²/yrF
Class F — 350 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
80 kg CO²/m²/yrF
Class F — 80 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
16 kmHaridus
LähedalKaubanduskeskus
8 kmPank
LähedalRand
7 kmKeskkond