Müükapartment
2-bedroom apartment in Weimershof
755 000 €
8882 €/m²
2
Magamistoad
85 m²
Elamispind
205 m²
Krunt
120 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
LähedalHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
9 kmKeskkool
LähedalÜlikool
LähedalRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
23 kmPank
LähedalRand
20 kmKeskkond