Müükapartment
3-room apartment in Coubon
142 000 €
1379 €/m²
3
Toad kokku
103 m²
Elamispind
315 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
104 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
5 kmÜlikool
6 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
4 kmToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
4 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
5 kmHaigla
5 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
5 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.