Müükapartment
4-room apartment in IT
165 000 €
1447 €/m²
Trobaso, Verbania
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
114 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
36 km1.6hHaridus
Lasteaed
700 m11 minÜlikool
26 km1.1hRaamatukogu
2,6 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m5 minToidupood
200 m4 minRestoran
1,0 km16 minPank
2,1 km5 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
2,1 km5 minHaigla
2,6 km7 minVeterinaaria
1,9 km30 minVaba aeg ja loodus
Park
900 m13 minRand
2,0 km5 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.