Müükapartment
7-room apartment in IT
60 000 €
480 €/m²
7
Toad kokku
2
Vannitoad
125 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
5 km13 minRaudteejaam
1,3 km21 minLennujaam
83 km3.6hHaridus
Lasteaed
1,1 km17 minÜlikool
23 km1hRaamatukogu
12 km32 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
900 m13 minRestoran
200 m4 minPank
700 m10 minTervishoid
Apteek
900 m14 minArst
1,1 km17 minHaigla
2,1 km5 minVaba aeg ja loodus
Park
800 m13 minRand
30 km1.3hKeskkond
Raudtee
1,4 km21 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.