Müükapartment
5-room apartment in IT
490 000 €
5213 €/m²
5
Toad kokku
2
Vannitoad
94 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
1,9 km31 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
2,0 km31 minÜlikool
0 m1 minRaamatukogu
100 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
500 m8 minToidupood
500 m7 minRestoran
0 m1 minPank
500 m8 minTervishoid
Apteek
400 m6 minHaigla
2,2 km6 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m4 minRand
800 m12 minPhoto Tour