Müükapartment
Apartment in IT
52 000 €
1156 €/m²
1
Vannitoad
45 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m5 minRaudteejaam
15 km40 minLennujaam
51 km2.2hHaridus
Lasteaed
7 km18 minÜlikool
38 km1.6hRaamatukogu
5 km13 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,7 km7 minToidupood
3 km9 minRestoran
700 m11 minPank
4 km10 minTervishoid
Apteek
4 km10 minArst
6 km15 minHaigla
7 km17 minVaba aeg ja loodus
Park
1,9 km30 minRand
10 km27 minKeskkond
Raudtee
3 km8 minPhoto Tour