Müükapartment
5-room apartment in IT
179 000 €
1119 €/m²
5
Toad kokku
2
Vannitoad
160 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: wikicasa.it
Asukoht
Täpne asukoht
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
1,5 km23 minRaudteejaam
7 km17 minLennujaam
62 km2.7hHaridus
Lasteaed
1,4 km21 minÜlikool
5 km13 minRaamatukogu
5 km14 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,0 km5 minToidupood
4 km9 minRestoran
1,4 km22 minPank
3 km8 minTervishoid
Apteek
1,5 km23 minArst
4 km11 minHaigla
5 km13 minVaba aeg ja loodus
Park
1,7 km27 minRand
26 km1.1hPhoto Tour