Müükapartment
6-room apartment in IT
163 000 €
1680 €/m²
6
Toad kokku
2
Vannitoad
97 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
400 m6 minRaudteejaam
2,9 km8 minLennujaam
17 km45 minHaridus
Lasteaed
700 m10 minÜlikool
11 km29 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
300 m4 minToidupood
400 m6 minRestoran
300 m5 minPank
400 m6 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
900 m15 minHaigla
1,0 km16 minVeterinaaria
1000 m15 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
14 km36 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km25 minRaudtee
2,9 km7 minPhoto Tour