Müükapartment
6-room apartment in IT
169 000 €
949 €/m²
6
Toad kokku
2
Vannitoad
178 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
6 km15 minRaudteejaam
2,1 km5 minMetroopeatus
1,2 km18 minLennujaam
27 km1.2hHaridus
Lasteaed
1,8 km29 minÜlikool
6 km15 minRaamatukogu
0 m1 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
800 m12 minRestoran
600 m9 minPank
1,3 km20 minTervishoid
Apteek
400 m7 minArst
1,8 km28 minHaigla
200 m3 minVeterinaaria
1,8 km28 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
11 km30 minKeskkond
Suurem tee
2,3 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.