Müükapartment
5-room apartment in IT
90 000 €
692 €/m²
5
Toad kokku
1
Vannitoad
130 m²
Ümbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
2,1 km6 minRaudteejaam
11 km28 minLennujaam
6 km16 minHaridus
Lasteaed
3 km9 minÜlikool
10 km25 minRaamatukogu
12 km31 minKaubandus ja teenused
Supermarket
2,1 km5 minToidupood
2,3 km6 minRestoran
1,8 km29 minPank
2,1 km6 minTervishoid
Apteek
2,3 km6 minHaigla
10 km25 minVeterinaaria
2,1 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
2,3 km6 minRand
2,4 km6 minKeskkond
Raudtee
2,4 km6 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.