Müükapartment
5-room apartment in Venaria Reale
315 000 €
2203 €/m²
5
Toad kokku
1
Vannitoad
143 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
5 kmLennujaam
7 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
10 kmÜlikool
5 kmRaamatukogu
LähedalRand
9 kmKeskkond