Müükapartment
3-room apartment in Todi
75 000 €
1293 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
58 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
35 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
29 kmRaamatukogu
16 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
11 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
27 kmKeskkond