Müükapartment
3-room apartment in Mondovì
130 000 €
1250 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
104 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
5 kmLennujaam
22 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
15 kmÜlikool
21 kmRaamatukogu
7 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
3 kmHaigla
LähedalVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond
Suurem tee
4 kmRaudtee