Müükapartment
3-room apartment in Magione
130 000 €
1477 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
88 m²
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
5 kmRaudteejaam
8 kmLennujaam
25 kmHaridus
Lasteaed
3 kmÜlikool
12 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
12 kmVeterinaaria