Müükapartment
3-room apartment in Ivrea
75 000 €
1103 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
68 m²
Elamispind
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: trovacasa.it
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
32 kmHaridus
LähedalRand
3 kmKeskkond