Müükapartment
6-room apartment in IT
150 000 €
588 €/m²
via Garibaldi, Francofonte
6
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
255 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
10 km25 minRaudteejaam
8 km20 minLennujaam
30 km1.3hHaridus
Lasteaed
10 km25 minÜlikool
23 km1hRaamatukogu
9 km24 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m7 minToidupood
6 km17 minRestoran
200 m4 minPank
100 m1 minTervishoid
Apteek
100 m2 minArst
700 m11 minHaigla
9 km24 minVaba aeg ja loodus
Park
300 m5 minRand
21 km56 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.