Müükapartment
Apartment with West Terrace in Marseille 11ème
249 000 €
4527 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
55 m²
Elamispind
7 m²
Terrass
Lääs
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located in a new three-storey building in Marseille 11ème, just five minutes from the Valentine area. Situated on the top floor, it features a 7 m² west-facing terrace with unobstructed views. The property includes a parking space in the basement and is ready for immediate occupation.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus3 / 3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmMetroopeatus
6 kmLennujaam
26 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
7 kmRaamatukogu
LähedalRand
9 kmKeskkond
Raudtee
LähedalPhoto Tour

balcony

balcony
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.