Müükapartment
Apartment with Triple Exposure in Lodi Vecchio
110 000 €
1410 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
78 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the fourth floor with lift access in a convenient and well-serviced area. It features three balconies, a living room with access to the first balcony, a separate kitchen with a second external exit, a master bedroom, a bathroom with a shower, and a small bedroom with access to the third balcony. The triple exposure ensures bright and airy spaces throughou...
SeisukordVäga hea
Korrus4
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
16 kmLennujaam
17 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
29 kmÜlikool
4 kmRaamatukogu
5 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
3 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
6 kmHaigla
7 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
9 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.