Müükapartment
Apartment with Triple-Aspect Terrace in Perugia
139 000 €
1655 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
84 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment, located in the heart of San Sisto, Perugia, offers two bedrooms and two bathrooms. It features a spacious, well-lit living area with a triple-aspect terrace, and an integrated kitchen. Situated on the second floor with lift access, the property is in good condition and conveniently located near essential services.
Ehitusaasta1985
SeisukordVäga hea
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
12 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalRand
16 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.