Müükapartment
Apartment with Terraces in Valencia Centre
1 950 000 €
7800 €/m²
6
Toad kokku
6
Magamistoad
3
Vannitoad
250 m²
Elamispind
2
Parkimiskohad
60 m²
Terrass
Kirjeldus
This six-bedroom, three-bathroom apartment is located in a prestigious street in the heart of Valencia. The property features two large terraces of 30 m² each, providing private outdoor space. It is situated in a beautifully restored 1930s building with an elevator, offering abundant natural light and a south-eastern orientation.
Ehitusaasta1930
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Lisaomadused
Konditsioneer
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Energiatõhusus
Energiaklass
132 kWh/m²/yrG
Class G — 132 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
56 kg CO²/m²/yrG
Class G — 56 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
8 kmÜlikool
LähedalRand
4 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.