Müükapartment
Apartment with Terraces in Lattes
298 900 €
4461 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
67 m²
Elamispind
Kirjeldus
This apartment offers a range of 2 to 5-bedroom units, all featuring cross-ventilation and abundant natural light. Each unit includes generous terraces or private roof terraces with expansive views of the surrounding nature. The development is located near tramway line 3, with Montpellier centre and nearby beaches accessible within 15 minutes.
Fotod kategooriate kaupa
Foto allikas: properstar.fr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
4 kmLennujaam
4 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
LähedalKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalKaubanduskeskus
4 kmPank
LähedalTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
4 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.