Müükapartment
Apartment with Terrace in Torrevieja Centre
159 000 €
1939 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
82 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Ida
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located in the Parque de las Naciones area of Torrevieja, offering an east-facing orientation for ample natural light. The property features a spacious living room with air conditioning and ceramic flooring, alongside a fully equipped, independent kitchen. Additional amenities include a glazed terrace, a parking space in a private garage, and a storage u...
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
23 kmLennujaam
24 kmHaridus
Lasteaed
LähedalÜlikool
22 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.