Müükapartment
Apartment with Terrace in Sonsoles
133 000 €
1602 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
83 m²
Elamispind
Põhi
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in an exterior position in the Sonsoles area. It features a north-facing orientation, a terrace, and a private garage. The property includes a modern kitchen with a gas natural boiler, an elevator, and a shared patio, built in 2010.
Ehitusaasta2010
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Energiaklass
34 kWh/m²/yrE
Class E — 34 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
34 kg CO²/m²/yrE
Class E — 34 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
29 kmLennujaam
94 kmHaridus
LähedalRand
28 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.