Müükapartment
Apartment with Terrace in Sant Boi de Llobregat
255 000 €
2833 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
90 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features a terrace and is equipped with an elevator. Located in the charming town of Sant Boi de Llobregat, Barcelona, the property is in good condition and offers convenient access to local amenities. The area includes residential buildings, shops, and small businesses.
Ehitusaasta2004
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
LähedalRand
9 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

facade

facade

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.