Müükapartment
Apartment with Terrace in Ruisbroek
189 000 €
2739 €/m²
Ruisbroek-Dorp 39, 2870 Ruisbroek
4
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
69 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
3 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located on the first floor of a small-scale residence in the centre of Ruisbroek. It features a light-filled living area (27 m²) with dining and lounge space, a kitchen with storage, two bedrooms (4.2 x 3m; 4.2 x 2m), and a bathroom with a shower and washbasin. The property includes a 3.5 m² terrace along the rear façade and a garage on a secluded parking area. The ap...
Ehitusaasta1970
SeisukordVajab remonti
Korrus1 / 2
Energiaklass
162 kWh/m²/yrB
Class B — 162 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Ruisbroek-Dorp 39, 2870 Ruisbroek
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m1 minRaudteejaam
900 m15 minLennujaam
22 km58 minHaridus
Lasteaed
2,7 km7 minKeskkool
14 km37 minÜlikool
2,6 km7 minRaamatukogu
2,1 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
1,4 km22 minToidupood
1,1 km17 minRestoran
1,2 km18 minPank
800 m12 minTervishoid
Apteek
600 m10 minArst
2,1 km6 minHaigla
3 km9 minVeterinaaria
2,2 km6 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m2 minRand
13 km33 minKeskkond
Suurem tee
1,6 km25 minRaudtee
500 m7 minPhoto Tour

Asukoht
Ruisbroek-Dorp 39, 2870 Ruisbroek
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.