Müükapartment
Apartment with Terrace in Roodebeek, Woluwe-Saint-Lambert
295 000 €
2398 €/m²
WOLUWE-SAINT-LAMBERT, dans le quartier très recherché de Roodebeek
6
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
123 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
10 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom apartment is located in the sought-after Roodebeek area of Woluwe-Saint-Lambert. It features a 10 m² terrace, a 28 m² living room with terrace access, and a 14.5 m² dining room. The property includes a basement parking space and a lift, with an EPC score of D (180 kWh/m²/year).
Ehitusaasta1977
SeisukordVajab remonti
Korrus5 / 8
Energiaklass
180 kWh/m²/yrD
Class D — 180 kWh/m²/yr
Asukoht
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
3 km9 minMetroopeatus
800 m13 minLennujaam
4 km12 minHaridus
Lasteaed
600 m9 minAlgkool
500 m8 minKeskkool
400 m6 minÜlikool
100 m1 minRaamatukogu
700 m11 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
400 m6 minPank
1,4 km22 minTervishoid
Apteek
600 m9 minArst
600 m9 minHaigla
800 m12 minVeterinaaria
900 m14 minVaba aeg ja loodus
Park
100 m1 minRand
15 km40 minKeskkond
Suurem tee
900 m13 minRaudtee
3 km8 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.