Müükapartment
Apartment with Terrace in Résidence Mediwald
81 375 €
1699 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
47.91 m²
Elamispind
1585 m²
Krunt
7.22 m²
Terrass
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor of the Résidence Mediwald building, constructed in 2001. The property includes a private terrace, parking, and a cave. The apartment is currently rented.
Ehitusaasta2001
SeisukordVäga hea
Korrus2
Energiaklass
191 kWh/m²/yrD
Class D — 191 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
25 kg CO²/m²/yrD
Class D — 25 kg CO²/m²/yr
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
11 kmLennujaam
39 kmHaridus
Lasteaed
4 kmAlgkool
LähedalKeskkool
LähedalÜlikool
4 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
LähedalHaigla
9 kmVeterinaaria
5 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
18 kmKeskkond

bedroom
Apartment with Terrace in Résidence Mediwald
81 375 €
1699 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Thibaut Jungen
Agence Immobiliere Lm
Viide: 7042
Asukoht
Ligikaudne asukoht
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.