Müükapartment
Apartment with Terrace in Raadi
79 000 €
3292 €/m²
Pärna allee 1, Raadi, Tartu vald, Tartumaa
1
Toad kokku
1
Vannitoad
24 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
5,5 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom apartment with one bathroom is located on the first floor of a stone building. It features a 5.5 m² terrace overlooking a green area and includes a storage unit and designated parking. The property is situated 3 kilometres from the city centre with a local supermarket 250 metres away.
Ehitusaasta2009
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1 / 2
Asukoht
Pärna allee 1, Raadi, Tartu vald, Tartumaa
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m3 minRaudteejaam
4 km10 minHaridus
Lasteaed
100 m1 minÜlikool
2,0 km5 minRaamatukogu
2,6 km7 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
700 m11 minRestoran
1,9 km30 minPank
2,8 km7 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
2,5 km6 minHaigla
4 km11 minVeterinaaria
2,8 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
400 m5 minRand
2,0 km31 minKeskkond
Raudtee
3 km9 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.