One PlaceOne Placeone-place.com
one-place.com
One Place - AI-põhine kinnisvara otsingumootor
One Place
Korter Tallinna vanalinnas, 2+ magamistuba, kalasabamustriga parkett, max 250k€|
  1. Avaleht
  2. Otsing
  3. Apartment with Terrace in Prime Location
MüükKorter

Apartment with Terrace in Prime Location

139 000 €
2574 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
54 m²
Elamispind

Kirjeldus

This apartment is located on the top floor and comprises two bedrooms and a tiled bathroom with a bath and window. The living room, bedrooms, and hallway are fitted with laminate flooring, while the kitchen has PVC flooring. The property features a separate cellar unit and was extensively renovated in the late 1990s.

SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus0

Lisaomadused

Parkla
Terrass

Fotod kategooriate kaupa

Foto allikas: immobilo.de

Hinnastuse ajalugu

Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.

Asukoht

Ligikaudne asukoht

Ümbrus

Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Transport

Bussipeatus
Lähedal
Raudteejaam
8 km
Lennujaam
87 km

Haridus

Lasteaed
4 km
Ülikool
36 km
Raamatukogu
4 km

Kaubandus ja teenused

Supermarket
4 km
Toidupood
4 km
Restoran
4 km
Pank
4 km

Tervishoid

Apteek
4 km
Arst
4 km
Haigla
4 km
Veterinaaria
6 km

Vaba aeg ja loodus

Park
4 km
Rand
7 km

Keskkond

Raudtee
4 km

Photo Tour

Elutuba - Apartment with Terrace in Prime Location

living room

Apartment with Terrace in Prime Location
139 000 €
2574 €/m²
Meeldib? Võta ühendust
Immobilo
Avaldaja
www.immowelt.de
Viide: GXMNY7
Asukoht
Ligikaudne asukoht

Sarnased kinnistud

One Place logo - AI-powered real estate search engine

Saa One Place uuendustest teada esimeste seas.

Nõustun saama One Place uudiskirju ja oma isikuandmete töötlemisega vastavalt privaatsuspoliitikale. Saan tellimuse igal ajal tühistada.

Hinda meid platvormil Trustpilot
Hinda meid platvormil Trustpilot
Õigusteave
TingimusedPrivaatsusKüpsised
MeistKarjäärAvastaVõrdleKontakt
© 2026 One Place. All rights reserved.
One Place logo - AI-powered real estate search engine
© 2026 One Place. All rights reserved.