Müükapartment
Apartment with Terrace in Nerja
365 000 €
3763 €/m²
calle Rodríguez Acosta, Nerja
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
97 m²
Elamispind
Kirre
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom, two-bathroom apartment is located in the Parador area of Nerja, close to the beach and town centre. The property features a bright living room, independent kitchen with laundry, and a terrace offering mountain views. The apartment is in good condition and includes air conditioning and independent heating.
Ehitusaasta1979
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minLennujaam
49 km2.1hHaridus
Lasteaed
600 m9 minÜlikool
31 km1.3hRaamatukogu
600 m10 minKaubandus ja teenused
Supermarket
0 m1 minToidupood
200 m3 minRestoran
100 m1 minPank
500 m7 minTervishoid
Apteek
200 m4 minArst
200 m3 minHaigla
19 km50 minVeterinaaria
200 m3 minVaba aeg ja loodus
Park
500 m8 minRand
200 m3 minKeskkond
Suurem tee
1,8 km29 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.