Müükapartment
Apartment with Terrace in Jávea El Puerto
265 000 €
3786 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
70 m²
Elamispind
Lõuna
Suund
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a modern kitchen, a living-dining area with a south-facing balcony, and a bathroom with a double lavatory sink. The property includes air conditioning, double-glazed windows, and is located on the third floor with lift access. It offers a private terrace and is situated in a sought-after area near the sea and amenities, with a communal garden and parking.
Ehitusaasta1988
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalLennujaam
84 kmHaridus
Lasteaed
7 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
8 kmVeterinaaria

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.