Müükapartment
Apartment with Terrace in Halle
295 000 €
3734 €/m²
Halle-Dorp 92, 2980 Halle
1
Magamistoad
1
Vannitoad
79 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
7 m²
Terrass
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a 7 m² terrace and is located in Halle. The property includes indoor parking and is accessible via an elevator. It boasts an EPC score of A, with a primary energy consumption of 20 kWh/m²/year.
Korrus1
Lisaomadused
Lift
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: immoweb.be
Energiatõhusus
Energiaklass
20 kWh/m²/yrA
Class A — 20 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
kg CO²/m²/yrA
Class A
Asukoht
Halle-Dorp 92, 2980 Halle
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
300 m4 minRaudteejaam
9 km24 minLennujaam
37 km1.6hHaridus
Lasteaed
2,8 km7 minKeskkool
16 km42 minÜlikool
10 km26 minRaamatukogu
100 m2 minKaubandus ja teenused
Supermarket
200 m3 minToidupood
100 m2 minRestoran
200 m4 minPank
3,0 km8 minTervishoid
Apteek
300 m5 minArst
600 m10 minHaigla
2,4 km6 minVeterinaaria
3,0 km8 minVaba aeg ja loodus
Park
1,2 km19 minRand
14 km37 minKeskkond
Suurem tee
1,5 km24 minPhoto Tour

Asukoht
Halle-Dorp 92, 2980 Halle
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.