Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Terrace in Faenza
148 000 €
1973 €/m²
3
Toad kokku
1
Vannitoad
75 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This apartment, located on the third and top floor with lift access, features an entrance, living room with a kitchen visible from the space, and access to a covered terrace. It includes a windowed bathroom, a master bedroom, and an additional 5.4 m² room suitable for a study, wardrobe, or storage. The property is in good condition, with independent systems up to standard, and includes a spacious...
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
52 kmHaridus
LähedalRand
16 kmKeskkond
Raudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.