Müükapartment
Apartment with Terrace in Chieti Scalo
145 000 €
1318 €/m²
Via Miglianico 8/d, Chieti
4
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
110 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the first floor of a recently renovated building in a quiet, well-serviced residential area of Chieti Scalo. The property features an entrance, a spacious and bright living room, an open-plan kitchen, and a terrace. Additional amenities include a reserved parking space and a basement. The apartment is conveniently situated near a university,...
SeisukordRenoveeritud
OmandTäis
Korrus1 / 3
Asukoht
Via Miglianico 8/d, Chieti
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
200 m4 minRaudteejaam
1000 m15 minLennujaam
7 km18 minHaridus
Lasteaed
800 m13 minÜlikool
400 m6 minRaamatukogu
2,0 km5 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
400 m6 minRestoran
500 m8 minPank
600 m9 minTervishoid
Apteek
500 m9 minArst
800 m12 minHaigla
500 m7 minVeterinaaria
2,8 km7 minVaba aeg ja loodus
Park
200 m3 minRand
13 km33 minKeskkond
Suurem tee
2,4 km6 minRaudtee
700 m11 minPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.