Müükapartment
Apartment with Terrace in Béziers Centre
139 000 €
2279 €/m²
En centre ville de Béziers
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
61 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This two-bedroom, one-bathroom apartment is located on the second floor with lift access in a secure, modern residence built in 2008. The property features a terrace and a secure parking space, situated in the centre of Béziers.
Ehitusaasta2008
SeisukordSuurepärane
OmandKaasomand
Korrus2 / 4
Energiaklass
97 kWh/m²/yrB
Class B — 97 kWh/m²/yr
Kasvuhoonegaaside klassKHG
3 kg CO²/m²/yrA
Class A — 3 kg CO²/m²/yr
Asukoht
En centre ville de Béziers
Täpne asukohtÜmbrus
Jalutuskäigu kaugusel (500m) asuvad teenused on esile tõstetud
Transport
Bussipeatus
100 m2 minRaudteejaam
1,7 km27 minLennujaam
63 km2.7hHaridus
Lasteaed
400 m7 minAlgkool
500 m7 minKeskkool
100 m2 minÜlikool
1,3 km21 minRaamatukogu
1,3 km21 minKaubandus ja teenused
Supermarket
400 m6 minToidupood
200 m4 minRestoran
400 m6 minPank
400 m7 minTervishoid
Apteek
400 m6 minArst
1000 m15 minHaigla
300 m4 minVeterinaaria
800 m12 minVaba aeg ja loodus
Park
1000 m15 minRand
11 km29 minKeskkond
Suurem tee
3 km8 minRaudtee
200 m3 minPhoto Tour

Apartment with Terrace in Béziers Centre
139 000 €
2279 €/m²
Avaldatud
Avaldaja
Céline KLEVGÉ
SAFTI
Viide: 1614350
Asukoht
En centre ville de Béziers
Täpne asukohtHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.