Müükapartment
Apartment with Terrace in Bellver - Son Dureta
425 000 €
6538 €/m²
3
Toad kokku
2
Magamistoad
1
Vannitoad
65 m²
Elamispind
5 m²
Terrass
Kirjeldus
This newly completed two-bedroom apartment features a 5 m² terrace and air conditioning. The property includes a bright living room with an open-plan kitchen, both fully furnished and equipped, along with one bathroom. It is located in a sought-after area, ideal for both living and investment purposes.
SeisukordUus
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
8 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
13 kmÜlikool
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmRaudtee
LähedalPhoto Tour

living room

kitchen

bathroom

bathroom
Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.