Pildid puuduvad
Müükapartment
Apartment with Terrace in Almagro, Madrid
2 490 000 €
11 636 €/m²
5
Toad kokku
5
Magamistoad
3
Vannitoad
214 m²
Elamispind
Kirjeldus
This five-bedroom, three-bathroom apartment, located in the Almagro district of Madrid, features a street-facing terrace and a balcony. Constructed in 1976 and modernised in 2015, the property includes a fitted kitchen, built-in wardrobes, and a lift. Additional amenities include a storage room and air conditioning, with the apartment situated on the second floor.
Ehitusaasta1976
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus2
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
10 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
4 kmÜlikool
LähedalRand
6 kmKeskkond
Raudtee
LähedalHindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.