Müükapartment
Apartment with Terrace in Alicante Centre
205 000 €
1708 €/m²
4
Toad kokku
4
Magamistoad
2
Vannitoad
120 m²
Elamispind
Kirjeldus
This four-bedroom, two-bathroom apartment is located on the third floor with an elevator and features a terrace. All rooms are exterior with access to the terrace, providing natural light and ventilation. Situated in the Altozano area near Plaza América, it offers convenient access to local amenities and transport.
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalLennujaam
9 kmHaridus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.