Apartment with Terrace and Pool in La Nucía
Kirjeldus
This two-bedroom, two-bathroom apartment features a private terrace and access to a communal pool. The property is located on the second floor of a well-maintained building with a lift, situated in a quiet residential area of La Nucía with nearby amenities.
Lisaomadused
Fotod kategooriate kaupa
Fotode allikas: yaencontre.com
Asukoht
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval

Hindade ajalugu
| Kuupäev | Hind | Hind / m² | Muutus |
|---|---|---|---|
| 18. apr 2026 | 250 000 € | 3425 € / m² | Algne |
| 16. mai 2026 | 239 000 € | 3274 € / m² | -4.4% |