Müükapartment
Apartment with Terrace and Pool in Finestrat
358 000 €
4649 €/m²
2
Toad kokku
2
Magamistoad
2
Vannitoad
77 m²
Elamispind
Kirjeldus
This two-bedroom apartment features a private terrace and access to a communal pool. The property is part of a development with 138 units, offering modern finishes and high energy efficiency. It is located in Finestrat, with easy access to Benidorm and Alicante.
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
7 kmLennujaam
42 kmHaridus
Lasteaed
6 kmÜlikool
8 kmRaamatukogu
6 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
LähedalRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
4 kmArst
4 kmHaigla
4 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
6 kmKeskkond
Suurem tee
3 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.