Müükapartment
Apartment with Terrace and Pool in Capdepera
230 000 €
4694 €/m²
2
Toad kokku
1
Magamistoad
1
Vannitoad
49 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Kirjeldus
This one-bedroom apartment features a private balcony and access to a communal pool. Located approximately 200 meters from Canyamel beach, it offers a tranquil setting with a well-maintained community. The property includes parking and is situated in a serene area of Mallorca, ideal for relaxation and investment.
Ehitusaasta1988
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
22 kmLennujaam
58 kmHaridus
Lasteaed
5 kmÜlikool
22 kmRaamatukogu
8 kmKaubandus ja teenused
Supermarket
LähedalToidupood
3 kmRestoran
LähedalPank
6 kmTervishoid
Apteek
LähedalArst
LähedalHaigla
16 kmVeterinaaria
6 kmVaba aeg ja loodus

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.