Müükapartment
Apartment with Terrace and Garage in Picanya
350 000 €
3465 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
2
Vannitoad
101 m²
Elamispind
1
Parkimiskoht
Lääs
Suund
Kirjeldus
This three-bedroom apartment features a west-facing orientation with large windows, allowing natural light to enhance the space. It includes a private terrace, a modern kitchen with a large gallery, and a gym within the building. The property also offers a parking space and a storage unit, located in a well-maintained building from 2011 with an elevator.
Ehitusaasta2010
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus1
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalKeskkool
9 kmÜlikool
3 kmRaamatukogu
LähedalHaigla
3 kmVeterinaaria
LähedalVaba aeg ja loodus
Park
LähedalRand
8 kmKeskkond

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.