Müükapartment
Apartment with Terrace and Balcony in Pueblo Nuevo
260 500 €
4202 €/m²
3
Toad kokku
3
Magamistoad
1
Vannitoad
62 m²
Elamispind
Kirjeldus
This three-bedroom apartment is located on the third floor of Calle Ezequiel Solana in Madrid's Pueblo Nuevo. It features a spacious balcony and a large terrace, along with air conditioning in one room and gas central heating. The property, built in 1970, is in good condition and offers a practical layout with one bathroom.
Ehitusaasta1970
SeisukordHea
OmandTäis
Korrus3
Ümbrus
Kaugused on ligikaudsed — selle kuulutuse täpne asukoht ei ole saadaval
Transport
Bussipeatus
LähedalRaudteejaam
LähedalMetroopeatus
LähedalLennujaam
6 kmHaridus
Lasteaed
LähedalAlgkool
5 kmÜlikool
LähedalRand
3 kmKeskkond
Suurem tee
LähedalRaudtee
4 kmPhoto Tour

Hindade ajalugu
Selle kinnistu kohta pole hinnamuutusi salvestatud.